Red Wine Poached Pears

אם אתם טועמים את האגסים העלויים האלה עם יין אדום, אנא השאירו דירוג כוכבים והודיעו לי בתגובות למטה. אם אתה מכין אגסים עלומים אלה ביין אדום, יידע אותנו מה דעתך על ידי השארת תגובה למטה! ספר לי אם יש לך הצעות ליינות אדומים טעימים – שיקויי היין המוגשים איתם, או קינוחים טעימים אחרים.

אני מקווה שאתה אוהב את המתכונים האלה של אגס יין אדום כמוני

ואם אתה אוהב אותם, אל תשכח להירשם למתכונים החדשים שלי בחינם על ידי הזנת כתובת הדוא"ל שלך בסרגל הצד וקבלת כל המתכונים שלי היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך – אז אל תחמיץ שום דבר!

אגסי תבלין שעלויים ביין אדום קל במיוחד ומהיר להכנה ויגישו קינוח נהדר לארוחת הערב במהלך חופשת החורף

אם אתם מחפשים קינוח אגס יין אדום מהיר ופשוט עם גבינה כחולה, אז האגסים העלומים והגבינה הכחולה הם בדיוק מה שאתם צריכים! זה כנראה אחד הקינוחים הכי אלגנטיים שאפשר להכין, וזה כנראה זה שאף אחד לא יכול להכין.
למידע נוסף על יין אגסים יש לבדוק כאן: wineworld.co.il

אגסים עלומים מדגישים את המתיקות הטבעית של הפרי עם יין אדום טעים ותבלינים יפים

ספוג ביינות אדומים, הרוטב הארומטי העמוק והקינמון הריחני מעניקים לפרי טעם נחמד. פירות אלו מושלמים לחורף ונאפים ברוטב עשיר, עשיר ושמנת עם רמזים לקינמון, אגוז מוסקט, ג'ינג'ר וציפורן.

הסירופ מדגיש את המתיקות הטבעית של הפרי בעזרת סירופ יין אדום נחמד

שטעם תבלינים. אגסים עלומים ביינות אדומים הם הדרך המושלמת להעצים את המתיקות הטבעית של האגס, תוך הוספת מימד נוסף של טעם ליין האדום והתבלינים! טפטוף על רוטב עשיר, עשיר וקרמי עם רמזים לקינמון, אגוז מוסקט, ג'ינג'ר וציפורן מעניק לרוטב את הטאץ 'המיוחד שלו. האגס העלומה ונוזל הדופק שלו, מעט יין, טובים לכל היותר ל -5 אגסים.

תבלין יין, השאירו את הגבעולים שלמים והבשלו את הנוזל העלוש למשך כ -5 דקות, או עד שהאגסים מבושלים. השאירו את הגבעול שלם והקפידו לא למעוך את האגס, אך השאירו אותו שלם לפחות 10 דקות עד שהוא רך.

שים את האגסים בנוזל ומבשל למשך כ -5 דקות, תלוי בשלות האגסים, עד שהם רכים. הופכים את האגס כך שכל הצדדים, כולל קצה כל אגס, יתבשלו. תלוי עד כמה האגס שלך בשל, תן לו להחדיר למשך 5-10 דקות ואז המשך להתבשל כמה דקות.

אגסים עלומים יכולים לשמש גם לטארטים

טארטים פרנגיפן אגס או טארט טאטן אגס יין אדום. אם אתם אוכלים את האגסים העלויים האלה עם יין לקינוח, תרצו לבשל אותם עד שהם רכים. אבל אם אתה משתמש בהם בעוגת אגס יין אדום שנאפה אחר כך בעוגה, כדאי לך לבשל אותם מעט.

אגסים שעלו עם יין אדום הם אסתטיים כי יש להם צבע אדום שנוצר על ידי השריית האגסים ביין

יין אדום יכול גם להפוך את האגס לפרי אדום יפהפה, ומשלים בו רמז של פלפל כתום ושחור, ומעט מלח ופלפל. יין שעושה אגסים אגוזים טוב גם לבידור, מכיוון שהוא יכול בקלות להפוך אותו קדימה ונראה נחמד על צלחת או בטארט טאטן, פשטידות או אפילו כמתאבן.

אם אתה לא ליבה או פורס את האגסים לאחר ציד

הם שומרים על גוון דו-גוני נחמד. כדי להימנע ממראה סוער ולא אחיד, לקלף ולעבוד בתבלינים לפני הצליחה ואז שוב לאחר הקילוף והציד על מנת להימנע ממראה סוער או לא אחיד, עבד אותם עם היין האדום.

הקפידו לבחור את הנורות המתאימות לאותו הדבר

אחרת לא תקבלו נורת p מושלמת לחלוטין. אגסים עלומים, תפסו אגס בשל לחלוטין כדי שייראה כאילו בחרתם בשלה יתר על המידה, הוא הופך להיות רך מדי לאחר הציד. תמיד ציר את האגס על ידי ישיבה ראשונה זקופה ואז טובלת אותו באלכסון לתערובת היין האדום כך שחלקו העליון של האגס יתבשל.

הוסף את האגס בזהירות והניח לו להשרות את הנוזל היפה במשך כ- 30 דקות

ואז הפוך אותו על מנת לצוד את הצד השני. מנמיכים את האש ל -10 דקות ואז מוציאים את המחבת בעדינות בעזרת כף מחוררת ומחזירים את תערובת היין לרתיחה. מסירים מהאש, רוחצים את האגסים בנוזל הנחמד שלהם למשך כ- 30 דקות ואז מסתובבים כדי לרקוד אותם בצדדים אחרים.