לאחרונה הודיעה החברה על רכישת 50% ממניות אובטלה משאבים בע"מ (להלן: "אובטלה). IDC מחזיקה ב -20% מהמניות בחלק של 5% ובמניות מיעוט של 10%. יתרת המניות, בשווי של כ -1.2 מיליון דולר, נרכשה על ידי חברת האם, International Data Corp Ltd., באמצעות חברת הבת Intelligentsia International Inc., מ- Ob tl; ד"ר, חברת בת של אותה חברה.

המתחרים שלנו ברחבי העולם מנסים לפתח יהלומים מסוג IIa, אבל כאן בסינגפור קרו פריצות הדרך. אנו גאים להחזיק ולהפעיל את טכנולוגיות TypeIIa הפרטיות, המובילה בעולם בפיתוח וייצור של יהלומי טהרה טהורים ואיכותיים במיוחד.

הראשונה הייתה ועדה משותפת שהוקמה בשנת 1975 בכנס הבינלאומי על יהלומים מלוטשים באמסטרדם. התבקשנו לעבוד על מיון יהלומים מלוטשים והשתלטנו במלואן על ידי שלוש המעבדות שהחלו אז לעמוד בכללים הבינלאומיים למיון היהלומים הללו. לחברתנו היסטוריה ארוכה של אספקת עסקים, רכישת יהלומים באשראי, אספקת יהלומים, אספקת יהלומים לחברתנו על ידי יצרני היהלומים, וג'ארד צריך לשלם לנו רק כאשר היהלומים נמכרים.

אתה בהחלט יכול לקנות טבעת אירוסין מג'ארד ולהיות מאושר מהסוג שאתה מקבל, אבל אתה עדיין יכול לחסוך כסף על ידי הזמנה מג'יימס אלן. יש הרבה טבעות אירוסין מצוינות שניתן לקנות אצלו במחיר הוגן, אך ניתן לשכוח מטבעת יפהפייה בעלת ערך מקובל. הפער הצטמצם וישנן קמעונאיות מקוונות טובות יותר כמו ג'יימס אלן שחתמו על חוזה ולכן מובטח שיהיו כל היהלומים הרשומים. זה גם מאפשר לך להשוות ביעילות את היהלומים ולראות איזה סוגי עסקאות אתה מקבל. ככל שהטכנולוגיה של יהלומים סינתטיים משתפרת וההבחנה בין יהלומים טבעיים לסינטטיים הופכת לקשה יותר, לא ניתן עוד להשתמש בהכללת פגמים כראיה למקור טבעי.

רוב התכלילים באבנים יקרות – יהלומים איכותיים – אינם נראים בעין בלתי מזוינת ואינם משפיעים על ביצועיו או על שלמותו המבנית של היהלום. סוחרי יהלומים ומומחים שבדקו את הבהירות בעזרת 10 משקפי זכוכית מגדלים כדי לקבוע גבול הוצגו תכלילים של שניים עד ארבעה עשר מיקרומטר, אך הכללה ביהלומי VS אינה נראית בדרך כלל כאשר מגדילים אותה. עם זאת, הכללת VS2 עדיין יכולה להיות גלויה ויש להעריך ולהזכיר אותה באותה מידה כמו הכללת VS1 או VS3 של יהלום טבעי.

יהלומים עגולים בבהירות של Si1 בצבעים של 9 עד 100%, והיהלום הבא שהסתכלתי עם ג'ארד היה מספר 1. היהלומים הרופפים האלה מגיעים בגדלים שונים, כך שלא יכולתי להפסיק לבהות בכולם.

היהלום הזה היה כמעט זהה לזה שהציע ג'ארד, אבל הוא היה זול ב -20 דולר, אז הנה ההשוואה. הנה השוואה נוספת, והנה תמונה של היהלום בגודל ובצבע זהים לראשון, 1.5 מ"מ.

שווי יהלומי פרגונים גם נתן לנו תמונה של היהלום שהוצא מהאתר, תיאור וכמה תמונות.

אנחנו כל כך שמחים לראות את ג'ארד לוקח את הצעד להציע יהלומים מוסמכים של GIA, ואנחנו כל כך שמחים שהוא נקט בצעד זה. אם אתה מסתכל על יהלומים עם הסמכה נחותה, אתה עשוי לחשוב שאתה מקבל הרבה על האיכות. מעבדה – מחירי היהלומים המעובדים גבוהים בהרבה מאלו של עמיתיהם שנכרתו באופן מסורתי. אם צופים הכללת יהלומים גדולים יותר בפעולת ייצור וגודל, הערך הכולל יעלה בצורה דרמטית.

ה- GIA פיתח מערכת לדירוג טוהר בשיתוף פעולה עם סוכנויות דירוג יהלומים אחרות כמו IDC, המכון הגמולוגי של אמריקה והמכון הגיאולוגי האמריקני (USGS). המיון מבוסס על רמות הטוהר שלו בעזרת מומחים מאומנים כאשר היהלום נצפה בהגדלה של יותר מפי 10.

בדרך כלל יהלומים הנלבשים כתכשיטים עומדים בשבר, אך בחלקם עשויים להיות סדקים זעירים שגורמים ליהלום להיראות לבנבן או מעונן. בחלק מהיהלומים הכלולים יש תכלילים שנראים בדרך כלל בהגדלה, אך אין להם הוכחות שהם פוגעים בעמידות האבן. עם זאת, טבעם ומיקומם עשויים לפגוע בשלמות טבעת האירוסין שלך או אביזרי יהלום אחרים. תכשיטנים עם IDC מציעים אחריות לאיכות וביצוע בטבעת האירוסין שלך, וניתן לעשות ביטוח לכיסוי אביזרך החדש במקרה של אובדן או גניבה.

כאמור קודם, לגלריית היהלומים של ג'ארד יש היסטוריה ארוכה של העסקת ושימור מוכרים מכמה מחברות היהלומים הנחשבות והמוערכות בעולם. עכשיו, כשיודעים שתוכלו להסתמך על הסמכת היהלומים של ג'ארד, בואו נחפור בכמה מהיהלומים האמיתיים שהוצגו לנו במהלך ביקורנו. בשלב מסוים גם כרייתי יהלומים משלי בדרום אמריקה והחזרתי אותם לכאן לארצות הברית, ולכן התעניינתי מאוד ללמוד על אלמנט האיסוף הזה. בדקנו כמה יהלומים והיד שנבחרה מתוך אלפי יהלומים רופפים בחנות IDC, אך נתמקד בשלושה יהלומים עגולים שחיפשנו שם.

idc יהלומים
idc יהלומים צילום pixbay