קורס יהלומים.תעשיית היהלומים החלה להפיק תועלת ממגמת הלמידה האלקטרונית עם כניסתה של תעודת אבן החן א 'גמולוגיה וההזדמנויות הרבות החדשות ללמידה אלקטרונית המסייעות לאנשי מקצוע ביהלומים לפתח את כישוריהם. בוגרי קורסים ב- DCA יכולים להגיש בקשה למלגות להמשך לימודי התכשיטים באמצעות קורס GIA eLearning ובסיום מוצלח של הקורס יכולים לבקש גם תואר ראשון בלימודי גמולוגיה ותכשיטים.

דיפלומה של יהלום די, הם עשויים גם לקבל השראה להמשיך את לימודיהם במהלך קרן גמולוגיה, מה שמוביל לתעודת חן א '. פברואר אבן המולד, שמוכרת תכשיטי כלות וכן מגוון תכשיטי יהלום ואביזרים נוספים.

אם ברצונך לבנות קריירה בענף היהלומים, חשוב שתלמד על תהליך מיון היהלומים. במטרה לנושאים גלובליים, בוגרי דיפלומה יהנו יהנו מהבנה מקיפה של דירוג היהלומים ותהליך מציאת מומחה ליהלומים. הקורס יעניק לך ידע עמוק בתפקוד השוק המתאים ויאפשר לך לבחון אפשרויות קריירה חדשות ולשפר את הקריירה הקיימת שלך.

הקפד לרכוש את תעודת היהלום שלך מחברת דירוג מכובדת ביותר ובדוק היטב את היהלום לפני שאתה קונה. אם אתה יודע שהמעבדה אמינה ועקבית, הימנע מקניית אישור המאשר שהיא נכונה. אם יש לך בראש יהלום וברצונך להבטיח שרק יהלומים באיכות הגבוהה ביותר נרכשים, אנא אל תהסס לפנות אלינו אם יש לך שאלות לגבי הסמכת מעבדה או שברצונך לבצע אימות מקצועי של הסמכת יהלום. כשאתה קונה באינטרנט, היצמד לספקים מכובדים שמוכרים יהלומי מעבדה והשתמש במכשירי הצפייה ביהלומים המודרניים ביותר עליהם אנו ממליצים בחום.

לפני שתתכונן לבחירת הקורס שלך, על ההורים והתלמידים לעיין בבחירות הקורס המפורטות להלן. אתה יכול להירשם לתוכנית דיפלומה ביהלומים באחד ממכוני הגממולוגיה הנודעים הרבים בדרום אפריקה. לאחר סיום תעודת היהלום יכולים הבוגרים להגיש בקשה לחברות באגודה ובאיגוד המחוז המקומי שלהם. יהלומים מוערכים על בסיס שלושה קריטריונים: איכות, בהירות ואיכות היהלומים הזמינים.

בעזרת תרגול תוכלו לפתח את הכישורים הדרושים לחיפוש והבחנה בין יהלומים שטופלו. החלק השלישי של הקורס מלמד מיומנויות הקשורות ליהלומים כמו ניקוי והצגת תכשיטי יהלומים בחנות תכשיטים ושימוש ביהלומים בתכשיטים. במילים פשוטות, דירוג F-Color הניתן על ידי HRD אינו אומר כמו יהלום GIA או F-Color. לדוגמא, יהלום עם גוון "F" אינו ניתן להשוואה ל- VS2 עם "GIA". רינגו מסנן גם כדי להבטיח שהיהלום נחתך היטב ואין לו בעיות פלואורסצנטיות. צבע היהלומים בסגנון שתבחרו יתאים לצבע ולצורת התכשיטים שלכם ולסוג התכשיטים שבחרתם.

מניסיוננו הרב בענף היהלומים, ראינו שוב ושוב שיש הבדל בין יהלום שהוא "צבעוני" באמת עם הסמכת GIA לבין יהלום עם IGI המציע תעודה חלשה בלבד. אנו ממליצים לקנות יהלומים רק מיהלומים מאושרים על ידי Gia או AGS, מכיוון שהסיווג אחיד להפגין. אין הוכחות כי מיון זה מהימן או אמין יותר מכל סוג אחר של מיון יהלומים, ואיננו ממליצים על יהלומים המאושרים על ידי GIO, IIA או AGS אלא אם כן אתה יודע שהם עקביים, אמינים ואמינים. חשוב לדאוג שתשלם את המחיר הנכון עבור האיכות בפועל של היהלום שלך, וקניית יהלומים עם תעודה עצמאית נותנת לך את ההבטחה כי היהלום הוא האיכות והערך הנטען. עם אישור ממעבדה אמינה, אינך יכול לדעת האם היהלומים שאתה קונה הם האיכות שהמוכר טוען להם או לא. חוסר עקביות במעבדה מקשה על אמון בתהליך המיון ואימות "האיכות בפועל" או "הערך" של יהלום EGL. המחיר צריך לשקף את האיכות של היהלום בפועל, ולא את האיכות והערך של תעודת מעבדה ממעבדה עצמאית.

אם אתה חושש שהיהלום שלך מוערך יותר מדי, עליך לבדוק אותו על ידי מומחה ליהלומים לפני הקנייה. מציאת יהלום מוסמך של GIA או AGS תבטיח לך לקנות יהלום באיכות גבוהה במחיר נמוך יותר. אם אין כל הבטחה כי היהלומים נמצאים בכל מקום באיכות זו, יצרנים וקמעונאים יכולים לשלוח אותם למספר מעבדות המחפשות ציונים טובים יותר. אני ממליץ רק על יהלומים מאושרים של Gia ולעבוד עם שתי מעבדות המדגישות את איכות היהלום, ולא את כמות היהלומים באותה האיכות.

אמנם ישנם קורסים רבים העוסקים בהיבטים התיאורטיים של מיון יהלומים, אך מכון גמולוגי ידוע זה מתמקד בידע מעשי. ה- GIA מציע קורס מקוון המתמקד בעיקר במיון והערכה של אבני חן, פנינים ויהלומים. הדרכה מקוונת זו מאפשרת לך להשתתף במגוון קורסים, כגון אבני חן, יהלומי פנינה, זהב וכסף ואבנים יקרות אחרות. תהליך המיון נועד לעזור לכם להתבונן באבן חן ולקבוע האם מדובר באבן חן טבעית, חומר שגדל במעבדה או חומר סינטטי.

קורס יהלומים
קורס יהלומים צילום pixbay